Map of centre
Live cams
Snow and weather
Pricelist
Zimná sezóna 18/19 je oficiálne ukončená! Dovoľte nám, aby sme vám poďakovali za vašu priazeň! Ďakujeme, že ste do Vrátnej prišli, že ste využili naše služby. Vrátna by nebola tým, čím je, keby ste tu neboli!
22
mar
Predpredaj sezónnych skipasov na ZS 19/20

Mnohí z vás nás bombardujú otázkami ohľadne predpredaja sezónnych skipasov.  Máme teda pre vás dobrú správu. Ten deň je tu! Od pondelka 25.3.2019 si môžete predplatiť sezónny skipas priamo u nás v Infocentre na Pasekách alebo prostredníctvom nášho e-shopu.

Princíp predplatného funguje tak, že teraz si sezónku predplatíte, lyžujete do konca zimnej sezóny, tzn. pokiaľ sa bude v stredisku alebo jeho lokalitách lyžovať. Aj tento rok sme vám dali k predplatnému BONUS, ktorý vám minulý rok robil veľkú radosť a počas mesiacov jún až september máte v rámci predplatného k dispozícii 3x obojsmernú jazdu kabínovou lanovkou do Snilovského sedla GRÁTIS. Potom už len na začiatku zimnej sezóny doplatíte zvyšok a lyžujete celú nasledujúcu zimnú sezónu.

Predpredaj je prvým rokom spustený aj prostredníctvom nášho nového e-shopu. Ak ešte neviete ako náš e-shop funguje, pre istotu prikladáme stručný návod:

·         vytvoríte si konto,

·         vyberiete druh lístka o aký máte záujem,

·         taktiež dátum kedy chcete lyžovať,

·         zaplatíte,

·         vyzdvihnete si čipovú kartu,

·         lyžujete.

Kartu si pri svojej lyžovačke vyzdvihnete u nás v Infocentre alebo nám pošlete žiadosť na jej zaslanie poštou. Žiadosť o zaslanie, prosíme, zasielajte na mail infocentrum@vratna.sk. Čipová karta vám ostáva, aby ste si ju opäť na začiatku sezóny mohli dobiť a lyžovať veselo ďalej.

Tí, ktorí už registráciu na e-shope majú, môžu si svoju priradenú kartu dobiť priamo z domu. POZOR však! Sezónky sú vydávané na meno a fotku. je potrebné, aby každý, kto si cez e-shop kupuje sezónku, mal v profile vloženú jasne rozpoznateľnú fotografiu svojej tváre. V opačnom prípade, budú sezónky bez vhodnej fotografie zakúpené cez e-shop ZABLOKOVANÉ!

Určite Vás všetkých zaujíma, koľko to bude všetko stáť. Preto prikladáme cenník.

Cenník predplatného od 25.3.2019 do 30.4.2019

 

E-SHOP

INFOCENTRUM

DOSPELÝ

45 €

55 €

JUNIOR/ SENIOR

35 €

45 €

DIEŤA

25 €

35 €

+ 3x obojsmerná jazda na KLD Chleb v mesiacoch jún – september!!!

 

Cenník doplatkov zaČiatok zs 19/20

 

E-SHOP

INFOCENTRUM

DOSPELÝ

155 €

165 €

JUNIOR/ SENIOR

125 €

125 €

DIEŤA

105 €

105 €

 

Predpredaj je spustený do 30.4.2019. Radšej si to teda nenechávajte na poslednú chvíľu, aby ste to náhodou nepremeškali 😊

Gallery

Zimná sezóna 18/19 je oficiálne ukončená! Dovoľte nám, aby sme vám poďakovali za vašu priazeň! Ďakujeme, že ste do Vrátnej prišli, že ste využili naše služby. Vrátna by nebola tým, čím je, keby ste tu neboli!

Events

No events planned.

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest