Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
Zimná sezóna 18/19 je oficiálne ukončená! Dovoľte nám, aby sme vám poďakovali za vašu priazeň! Ďakujeme, že ste do Vrátnej prišli, že ste využili naše služby. Vrátna by nebola tým, čím je, keby ste tu neboli!
17
feb
KIA SNOW SHOW 2018

KIA Snow Show 2018 predstavuje dvanásty ročník úspešného športovo – kultúrneho projektu SNOW SHOW. Hlavnou myšlienkou projektu je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2018 v najnavštevovanejších a najpopulárnejších slovenských lyžiarskych strediskách.

V tejto sezóne bude suverénne najväčším lákadlom model Kia Stinger. Prezentáciu portfólia KIA dopĺňajú rôzne súťažné aktivity, v ktorých bude možné vyhrať zapožičanie vozidiel KIA s plnou nádržou na víkend a vecné ceny.

Návštevníci lyžiarskych stredísk si budú môcť v rámci projektu KIA SNOW SHOW 2018 taktiež otestovať lyže a snowboardy značky ROSSIGNOL, vyskúšąť okuliare značky BOLLÉ, CÉBÉ a EISBAR. 

V Demänovka bare sa budú môcť návštevníci zohriať vynikajúcimi horúcimi miešanými nápojmi.

O vašu bezpečnosť na svahu a kontrolu viazania vám zabezpečia kolegovia UNION poisťovne

Dobitie vašej energie zabezpečíte v 4ka a SWAN energy zóne.

Celá séria SNOW SHOW je sprevádzaná športovým moderátorom Tomaggiom z Rádia Anténa ROCK, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít ( beh na snežniciach, preťahovnie sa lanom, ...)

Pre našich najmenších bude v každom stredisku zo seriálu SNOW SHOW malé prekvapenie.

O vytvorenie nezabudnuteľnej hudobnej atmosféry sa postará náš hlavný mediálny partner, jedno z najobľúbenejších rádií Anténa ROCK, ktoré obohatí v stredisku lyžiarov nestarnúcimi rockovými hitmi s vtipnými rockerskými upútavkami v podaní Roba Rotha.


Tešíme sa Vás!

Galéria k članku

Zimná sezóna 18/19 je oficiálne ukončená! Dovoľte nám, aby sme vám poďakovali za vašu priazeň! Ďakujeme, že ste do Vrátnej prišli, že ste využili naše služby. Vrátna by nebola tým, čím je, keby ste tu neboli!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest