Cenník lyžiarskeho strediska pre sezónu 2015 / 2016


Cenník na stiahnutie

 

Kúpou skipassu klient akceptuje a zaväzuje sa rešpektovať a dodržiavať platné tarifné, prepravné, obchodné a reklamačné podmienky prevádzkovateľa.


  • Easy - skipass pre začiatočníkov a v lokalite Príslop platný na vlekoch označených C, E, F, G, K, L, P, O, S (viď mapa strediska)
  • 8 hodinový výberový - lístok umožňuje klientovi lyžovať v stredisku ľubovoľných 8 hodín v sezóne, ktoré nemusia nasledovať za sebou. Časový limit začína plynúť prvým prechodom turniketu a počíta sa každá začatá hodina. Lístok platí aj počas večerného lyžovania.
  • Lístky od 13.00 je možné zakúpiť 15 min pred vyznačenou platnosťou

  • Deti do 6 rokov vrátane v doprovode dospelej osoby - lyžujú bez skipasu ZADARMO!
  • Deti: nad 6 do 12 rokov vrátane (od 10 rokov sa musia na požiadanie preukázať preukazom poistenca alebo cestovným pasom)
  • Juniori: nad 12 do 19 rokov vrátane a pri skipasoch na 1 deň a viac aj držitelia kariet EURO<26, GO<26, ISIC a ITIC (vek pri kúpe preukázať dokladom totožnosti, nárok na zľavu kartou zliav + doklad totožnosti
  • Seniori: nad 60 rokov a držitelia preukazu ZŤP (preukázať sa dokladom totožnosti)
  • Skupiny: na každých 20 jedno a viacdenných skipassov, 1 ďalší skipass zdarma
  • Držitelia kariet EURO<26, GO<26, ISIC a ITIC - platí tarifa JUNIOR na jedno a viacdenné skipasy zľava 15% na ubytovanie v Hoteli Boboty*** a doplnkové služby hotela (okrem termínov 24.12. - 6.1.2015)

* na tieto skipasy máte možnosť uplatniť zľavy od 25% do 50% ak ste hosťami našich partnerských ubytovacích zariadení uvedených na www.vratna.sk

** večerné lyžovanie 17.00 - 20.00 hod každú stredu, piatok a sobotu v lokalite Paseky (v závislosti od strediskových a snehových podmienok), na večerné lyžovanie platia aj všetky 5 a viacdenné skipassy

Všetky skipassy sú čipové. Záloha za čipový skipass je 2€ a je nutné ju uhradiť v hotovosti. Čipové skipassy je možné po použití vrátiť počas otváracích hodín v pokladniach a bufetoch strediska, v infocentre Paseky a Infopointe Terchová, na recepcií v Hoteli Boboty a na Chate Vrátna; prípadne vymeniť za tovary a služby v hodnote do 2€ na miestach označených nálepkou "TU PLAŤ SKIPASSOM" (zo skipassu nie je možné vydávať hotovosť). Záloha za čipový skipass bude vrátená len za plne funkčné a neporušené čipové karty!

 


Upozorňujeme našich návštevníkov z členských štátov EÚ, že v prípade úrazu je nutné preukázať sa eurokartou alebo euroformulárom E 111, prípadne cestovným pasom. Všetky ostatné doklady o poistení sú pre slovenské zdravotníctvo problematické.

 

POZOR od 16:30 večer do 8:30 ráno sú ZJAZDOVKY pre verejnosť ZATVORENÉ!

Hrozí nebezpečenstvo úrazu od strojov upravujúcich trate, najmä navijákových pracujúcich s lanom! (ak je na zjazdovke večerné lyžovanie, vstup je povolený od 17:00 - 20:15 hod.) 
Horská Služba

+421 41 5695 232

Informačné centrum

+421 903 266 231