Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
Zimná sezóna 18/19 je oficiálne ukončená! Dovoľte nám, aby sme vám poďakovali za vašu priazeň! Ďakujeme, že ste do Vrátnej prišli, že ste využili naše služby. Vrátna by nebola tým, čím je, keby ste tu neboli!
20
feb
Jarné prázdniny vo Vrátnej!
Napriek tomu, že zima je v plnom prúde, počasie nám doprialo aj niekoľko teplých slnečných dní. Z počasia sa určite tešia aj deti, ktoré majú jarné prázdniny. Prvý týždeň prázdninuje celý východoslovenský kraj, potom je na rade západoslovenský a nakoniec prázdninujú deti v našom, stredoslovenskom kraji. 

Rozhodli sme sa, že jarné prázdniny sa u nás v stredisku bude odmeňovať. Na našej fejsbúkovej  stránke sme rozbehli súťaž o najkrajšiu fotku z Vrátnej počas prázdnin. Každý týždeň súťaží kraj, ktorý prázdninuje. V týždni od 18.2. do 24.2.2019 súťažia východniari, od 25.2 do 3.3.2019 súťažia západniari a nakoniec od 4.3. do 10.3.2019 súťažia stredoslováci. Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché. Každý, kto sa chce zapojiť do súťaže musí postnúť fotku z ktoréhokoľvek  svahu v našom stredisku. Musí uviesť dátum a tiež miesto odkiaľ pochádza. Vždy začiatkom nasledujúceho týždňa vyberieme jedného, ktorý získa 8-hodinový skipas do Vrátnej. Neváhajte preto a postujte, čo vládzete.

Okrem rozbehnutej súťaže sme si pre Vás pripravili aj bonus v podobe pridaného večerného lyžovania, ktoré sa teší vášmu obrovskému záujmu. Večerko bude v prevádzke okrem klasických prevádzkových dní (streda, piatok, sobota) aj vo štvrtok od 17:00 do 20:00 hod., a to počas celých jarných prázdnin. Pokiaľ, nám to počasie dovolí.

V neposlednom rade máme pre vás nachystané ešte pár milých podujatí. Víkend 2.3. - 3.3.2019 sa na Pasekách koná Theraflu Road Show, ktorú v sobotu bude dopĺňať naša obľúbená Neja agentúra. Opäť sa môžete tešiť na rôzne súťaže najmä pre deti, ale aj dospelých. Na všetkých čakajú sladké odmeny. Už 10.3.2019 na nás čaká obľúbený detský pretek Janošíková Valaštička, ktorý pre vás každoročne pripravuje lyžiarska škola RAW Vrátna. Tento rok bude ale predsa o niečo výnimočnejší, pretože ide o okrúhly 60. ročník, takže sa máte na čo tešiť. Podujatím vás bude sprevádzať obľúbený herec a moderátor Juraj "Šoko" Tabaček.

Tak čo? Prídete si jarné prádzniny užiť k nám do Vrátnej? Tešíme sa! :)
Zimná sezóna 18/19 je oficiálne ukončená! Dovoľte nám, aby sme vám poďakovali za vašu priazeň! Ďakujeme, že ste do Vrátnej prišli, že ste využili naše služby. Vrátna by nebola tým, čím je, keby ste tu neboli!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest