Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!
12
mar
Audi day vo Vrátnej
Máme po ďalšom podujatí vo Vrátnej. Dnes sme pre Vás pripravili niečo nové či už pre deti ale aj pre dospelých. Ráno po príchode do Vrátnej nám počasie naznačovalo, že dnes slnko nebude, no to nám vôbec nevadilo. Ranné lyžovanie bolo výborne. Postupom času pribúdala aj teplota aj zrážky čo mierne narušilo kvalitu lyžovania. 
Vďaka lyžiam VÖLKL, ktoré ste si mohli bezplatne vyskúšať bola lyžovačka naďalej výborná. 
Druhé čo nás privítalo pri príchode bola vôňa grilovaných špecialít Farmamarket grilovali od rána, spolu s Kingswood drinkom ste si tak mohli vychutnať samé dobroty. 
Po dobrej lyžovačke si prišli na svoje aj dospelý aj deti. Pre deti si pripravila naša animátorka zaujímavý program, ktorý sa deťom páčil a zabavili sa. Aby sme priniesli niečo nové pre deti, mohli si nechať namaľovať tvár podľa seba. Vďaka šikovným animátorkám sa deti zabavili a napriek počasiu ich prišlo naozaj dosť. 
Dospelý si zatiaľ mohli skúsiť nové vozidla od spoločnosti Galimex s.r.o.. Vozidlá značky Audi patria k špičke u nás ste si mohli otestovať Audi A3,A4,Q5 a Q7. Autá pútali pozornosť a testovacie jazdy mali úspech. Deň plný aktivít ste si mohli zvečniť krásnymi fotkami od Foto-budka.sk, kde ste sa mohli od fotiť s rekvizitami a odniesť si domov suvenír v podobe tradičných fotografií. Atmosféru tomu dodával už stály Dj FRICKObrothersPočas dňa ste mohli získať vecné ceny od partnerov podujatia, ktorým by sme chceli poďakovať sú to VÖLKLFarmamarket,KingswoodGalimex s.r.o.Foto-budka.skTop hostesky,Becherovka Original a Dj FRICKObrothers
Ďakujeme za krásny deň vo Vrátnej. Veľke ďakujeme patrí aj Vám, ktorí ste dnes prišli do Vrátnej a strávili s nami deň. Dúfame, že sa Vám u nás páčilo a počasie Vám nepokazilo náladu. Tešíme sa na Vás nabudúce.

Galéria k članku

  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest